HBsAg 761,94 POZİTİF 0,0-1,0 Negatif COI (on yıldır ara ara yaptırdığım test sonucu NEGATİF) uc ay önce ve geçen hafta yaptırdığım test POZİTİF

Merhabalar 1966 doğumlu bayanım. normal değer birim açıklamalar Anti Hbs 20,52 POZİTİF 0,0-10,0 Negatif IU/mL( HBsAg 761,94 POZİTİF 0,0-1,0 Negatif COI (on yıldır ara ara yaptırdığım test sonucu NEGATİF) uc ay önce ve geçen hafta yaptırdığım test POZİTİF SAYGILAR

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcılığı yönünden incelenmeniz gerekir, enfeksiyon hastalıklarına gitmenizi öneririz..