HBsAG 8.7 pozitif , Anti HCV 0.03 negatif , Anti HIV 0.034 negatif

30 yaşındayım ve 5 aylık hamileyim.Rutin olarak yaptırdığım kan tahlilinde,tahlilim sonucum aşağıdaki gibi çıkmıştır. HBsAG 8.7 pozitif , Anti HCV 0.03 negatif , Anti HIV 0.034 negatif değerlerin açıklamasını yapar mısınız? bebeğime herhangi bir zararı olur mu? nasıl bir tedavi uygulayacağım?

Tahlil.com Cevabı : HBsAg değerinizin pozitif olması hepatit B virüsü ile temas ettiğinizi gösterir. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.