HBsAG Negatif, AntiHBS 289,46 H AntiHIV negatif AntiHCV Negatif Anti HAVIgG 0.31 Bu degerler neyi gösteriyor acaba?

HBsAG Negatif, AntiHBS 289,46 H AntiHIV negatif AntiHCV Negatif Anti HAVIgG 0.31 Bu degerler neyi gösteriyor acaba?adetli iken iliskiye girdim .5 sene once de frengi atlatmıstım,acaba o mu tekrarladı.Dr bel soguklugu dedi..acaba bu sonuclar hangisini gösteryor.bel soguklu olduysam tedavi nasıl olmalı.belirti olarak sidikte yanma ve pen*sten sıvı gelöesi var,su an ilac kullanıyorum,mıkrop kapmıs olabılırsın dedı doktor ,adet olan kısıden..ktesekkurler hocam sımdıden

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyonu göstermiyor bu değerler.Herpatit B ye karşı bağılıklığınız olduğu belirtisi Anti HBS pozitifliğiniz.Problem yok sonuçlarda