HCG 2.86 çıktı iki gün sonra tekrar yaptım 25.35 çıktı kanamam var nedr sizce?

Ben 28 12 tarihinde bi düşük yaptım sonrasında adetim hep duzensiz oldu 07 02 tarihinde adet gördüm iki gün normal kanama 20 gün boyunca lekelenme ve arada kanamm oldu ilk HCG 2.86 çıktı iki gün sonra tekrar yaptım 25.35 çıktı kanamam var nedr sizce?

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?