Hcg baktırdım 0.10 çıktı.

Her ayın 7sinde adet oluyorum adetim 7-8 gün sürüyor. 14ünde eşimle birlikte oldum. 1gün sonra norlevo kullandım. ilaçtan 1hafta sonra kanamam oldu birkaç gün sürdü. daha sonra tekrar birlikte olmadık. yinede hcg baktırdım 0.10 çıktı. kasıklarımda ağrım var ve şişkinlik yaşıyorum. Hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik yönünden yapılan Beta HCG test sonucunuzu inceledik.Sonucunuz negatif. Yani hamilelik yok