HCG değeri <13,300 de mi olur ? Bir de normal değerler de hep aynı mı yazar <1.20-5 mi yazar yoksa o da haftaya göre farklılık gösterir mi ?

Bende 13 haftalık hamileyim ilk hamile kaldığımı öğrendiğimde tahlil yaptırdım . şimdi yaptırsam beta HCG değeri <13,300 de mi olur ? birde normal değerler de hep aynı mı yazar <1.20-5 mi yazar yoksa o da haftaya göre farklılık gösterir mi ?

Tahlil.com Cevabı : 13 haftalık takipte artık bu değerin izlenmesi çok gerekli değildir, doktor muayenesi ve ultrason ile incelenmesi daha doğru sonuç verir..