HCG nin dusmesi tiroidle alakali mi? tekrar yukselme ihtimali var mi?

7 sene önce hipotiroid teshisi konuldu ilac kullaniyorum. 8 haftalik gebeyim ve HCG degerlerimin 2 ser gunluk ara ile 2200 den 1500 ve sonrasinda 1300e dustu. Bebegin kalp frekanslarini doktorum duymus. HCG nin dusmesi tiroidle alakali mi? tekrar yukselme ihtimali var mi?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerinde düşme, hamileliğin sağlıklı olmadığı konusunda bilgi verir.Doktorunuz gerek görürse ilave tahlil ve muayeneler gerçekleştirecektir.