Hcg şuan 540 kesenin görükmesi icin en az kaç olması gerekiyor?

Hcg şuan 540 kesenin görükmesi icin en az kaç olması gerekiyor. Bir de iki kere ilişki sonrası çok az bir kanama oldu. Gebelikten dolayı olabilir mi Çünkü daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama 5. haftada görülebilir, kanama ilişkiden sonra oldu ve devam etmedi ise, ağrınız yok ise çok önemli değildir..