HCT 36.7 olarak çıkmış lütfen yorumlar mısınız..

tahlil sonucumda PLT 610, RBC 40.0 , HCT 36.7 olarak çıkmış lütfen yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : RBC 40.0 diye bir değer olmaması gerekir, tekrarlatmanızı öneririz..

o******* :

Merhabalar.Yaklaşık 5 ay önce düşük yaptim.ޞžuan tekrar hamileyim ve en son regl bitiş tarihim 14 aralik.Doktor HTC değerimin 115 olduğunu ve düşük olduğunu söyledi.sizcede düşükmü? Tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum. Lütfen yorumlayabilir misiniz? Simdiden teşekkürler.

Cevap:

HTC değeri demekle neyi kastettiğiniz anlaşılamadı, yeniden kontrol edip ysormanız gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.