HCT 38.6 RDW 13,8 PDW 17.0 HGB 12.8 MPV 9.5 KENDİMİ BAZEN BAYILACAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM

HCT 38.6 RDW 13,8 PDW 17.0 HGB 12.8 MPV 9.5 KENDİMİ BAZEN BAYILACAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM ÇOK YORGUN HALSİZ. BANA AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınız normal.Ancak yorgunluğun birçok nedeni olabilir.İlave tahliller de yaptırmanız gerekecek.Tahlil.com yazarlarından Doç.Dr.Mustafa Cesur'un konuya dair yazısını okumanızı öneriyorum.http://tahlil.com/yorgunluk-ve-yorgunlukta-yapilmasi-gerken-tahliller