HCV (Kemoluminesans veya benzeri) 0.03 S/CO Normal degerler normalmi cevaplarsanız sevinirim

Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri)     0.33 S/CO Normal CRP          3.01     mg/L      Normal Gaitada gizli kan aranması (manuel) NEGATİF Normal HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri)          0.30     S/CO      Normal HCV (Kemoluminesans veya benzeri)          0.03     S/CO      Normal degerler normalmi

Tahlil.com Cevabı : larsanız sevinirimTahlil.com:Sonuçlarınız normaldir..