HCV (Kemoluminesans veya benzeri)rnSonuç 0.029rnSonuç Birimi POZİTİFrnReferans Değeri 1 rnLütfen cevap yazın bu ne demek oluyor

İşlem Adı HCV (Kemoluminesans veya benzeri)rnSonuç 0.029rnSonuç Birimi POZİTİFrnReferans Değeri 1 rnLütfen cevap yazın bu ne demek oluyor

Tahlil.com Cevabı : HCV (Kemoluminesans veya benzeri) Sonuç 0.029, testin negatif olduğunu yani hastalık olmadığını gösteriri.