Hekimim gebesin gözün aydın dedi. sizce kesin midir?

30 nisanda regl oldum sadece 1 gün sürdü ve bitti. mayıs ın 20 sinde tekrar regl olmam gerekiyordu kasık ve miğde ağrılarımdan dolayı kadın doğum uzmanına gittim ultrason da herhangi birşey çıkmadı fakat beta hcg 1836 çıktı ve hekimim gebesin gözün aydın dedi. sizce kesin midir? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yüksek, 1-2 hafta içinde ultrasonla yeniden incelenmesi gereklidir..