Hem kokulu hemde biraz çok kanamaydı

merhaba eşimle 3 gün düzenli ilişkiye girdik ve her seferinde içime boşaldı . fakat birkaç gün sonra anormal bir şekilde regl oldum hem kokulu hemde biraz çok kanamaydı . sizce hamilelik riski ortadan kaklmış mıdır. şuanda mide bulantım iştahsızlık baş dönmesi fazla.şüphe duymam gerek mi psikolojikm

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olursa test yapabilirsiniz, ancak kötü kokulu kanama veya akıntı devam ederse doktora gitmenizde fayda var..