Hemoglobin 11.0. Hematokrit 34.3. Eritrosit dağ.gen. 15.5 çikti eritrositin yüksek çikmasi tehlikeli birseymi acaba kanser riskiyle bağlantisi varmi ?

Merhabalar evlilik için gerekli kan tahlilleri yapildi hemoglobin 11.0. Hematokrit 34.3. Eritrosit dağ.gen. 15.5 çikti eritrositin yüksek çikmasi tehlikeli birseymi acaba kanser riskiyle bağlantisi varmi ?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var, kanserle ilgisi yoktur, tedavi almanızı öneririz..