Hemoglobin değerim 11.8,mcv değerim 80.4,mpv değerim 11 çıktı,doktor kan ilacı verdi kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım.

Meraba benim hemoglobin değerim 11.8,mcv değerim 80.4,mpv değerim 11 çıktı doktor kan ilacı verdi kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım ilaç kullanmadan da bir çözüm elde edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İlaçlarınızı kullanmalısınız,kansızlığınız var.İlave olarak da kan yapıcı gıdalar alabilirsiniz(pekmez,sakatad,kuru üzüm gibi).