Hemoglobin NGF KETON NGF NİTRIT NGF Lokosit Esteraz NGF BERRALIK BERRAK?

Hemoglobin NGF KETON NGF NİTRIT NGF Lokosit Esteraz NGF BERRALIK BERRAK Dansite 1.015 RENK ACIK SARI Eritrosit 1Squamous Epitel 1 VDRL-RPR NEGATIF ABO+Rh tayini (forward gruplama) (YENİ) A Rh (+) Anti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 1.66 Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri) 013

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..