Hemoglobin2+pozitif. referans negatıf . glukoz normal.referans negatıf .dansite 1000?

Hemoglobin2+pozitif. referans negatıf . glukoz normal.referans negatıf .dansite 1000 .referans 1005-1030. tit tahlılınde cıkan sonuclar. dıyer sonuclar normal. asırı halsıslık ve gözlerimde dönme var hıssı..ve sureklı uyku halı.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda hemoglobin olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.