HEMOGRAM Hematokrit 36.2 HEMOGRAM Hemoglobin 12,60 HEMOGRAM Lökosit 8,07. Yorumlar mısınız?

Eşim 12 haftalık gebe test sonuçları hakkında bilgilerinizi rica ederim. Teşekkürler, Test Grubu    Test Adı    Sonuç HEMOGRAM    HEMOGRAM     HEMOGRAM    LYM %    26,90 HEMOGRAM    Eritrosit    4,26 HEMOGRAM    EOS    0.059 HEMOGRAM    EOS %    0.731 HEMOGRAM    Hematokrit    36.2 HEMOGRAM    Hemoglobin    12,60 HEMOGRAM    Lökosit    8,07 HEMOGRAM

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin sonuçları normaldir..