Hemogram NE %42.7 görünüyor. L (45.5 - 73.1) Nefolometre IgE+ 163 görünüyor. H (<100) Vücut kaşıntısı için cildiye polikliniğine gitmiştim.

Hemogram NE %42.7 görünüyor. L (45.5 - 73.1) Nefolometre IgE+ 163 görünüyor. H (<100) Vücut kaşıntısı için cildiye polikliniğine gitmiştim. idrar sonuçları normal . Teşekkür ederim emeği geçen kardeş ve hocalarıma.

Tahlil.com Cevabı : IG E yüksekliği alerjik bir yatkınlığınız olabileceği konusunda fikir veriyor.