Hemogram sonucum: MCV 77.9 /NEUT% 75.5/ LYMPH% 16.1 /LYMPH# 1.08 / RDW_CV 14.5. Aydınlatırsanız sevinirim.

Hemogram sonucum: MCV 77.9 /NEUT% 75.5/ LYMPH% 16.1 /LYMPH# 1.08 / RDW_CV 14.5 / MPV 12.8 Test sonuç:178.0 görünmekte ve iki gün önce alerjik astım teşhisi konuldu bir de pernisiyöz anemi riski taşıdığımı belirtti başka bir doc. Lymph düşüklüğü beni çok endişelendirdi.Aydınlatırsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Lenfosit düşüklüğünüzün seviyesi o kadar önemli değildir, ancak B12 eksikliğine bağlı kansızlığınız varsa nedeni araştırılıp tedavi verilmelidir..