Hemogram testi yaptırdım. Hamile olup olmadığımı anlayabilir miyim?

Hemogram testi yaptırdım wbc , lym,lym%,mıd,mıd%,gran,gran%,rbc,hgb,hct,mcv,mch,mchc,rdw-cv, plt,mpv,pct,pdw gebelik olup olmadığını hangi değerden anlayabilirim

Tahlil.com Cevabı : Hemogram testinden gebelik olup olmadığını anlayamazsınız..