Hemogram testimde monosit 14,1 çıktı

Hemogram testimde monoksit refarans aralık 5,1-9 iken bende 14.1 cikti

Tahlil.com Cevabı : Tek başına monosit yüksekliği fazla bir bilgi vermez. Beraberinde wbc yani lökosit değerlerini de incelemek gerekir.Ancak yine de bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz... Hemogram ve monosit testini birkaç gün sonra tekrarlatmanızı öneririz..