Hemogram testimde %neu m 46 çıktı.yüksek düzeyde kansızlık var mıdır yoksa normal midir?

merhaba hemogram testimde %neu m 46 çıktı.yüksek düzeyde kansızlık var mıdır yoksa normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerinin kansızlıkla hiçbir ilgisi yok. Tahlil sonuçlarınızın hepsini referans değerlerini yazarak göndermeniz durumunda bir değerlendirme yapabiliriz.