Hemogram ve biyokimya testi sonuçlarımda sadece anormal birkaç değeri,

Merhaba, Hemogram ve biyokimya testi sonuçlarımda sadece anormal birkaç değeri, beklenen değerleri parantez içinde yazarak paylaşıyorum: Yaş: 28, E Hemogram: BASO%: 0.56 (1-2) RDW: 15.3 (11.6-14.0) Biyokimya: Bilirubin (total): 1.5 (0-1.2) Bilirubin (direkt): 0.57 (0-0.5) Anormal bir durum var mı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarnızda herhangi bir anormallik yok.