Hemotoloji sonuçlarımı Yorumlayabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

Hemotoloji sonuçlarımdan RDW :17, MONO%:3,68, BASO%:0,165, İdrar Sonuçlarımdan Lökosit:21, Epitel:10 çıktı. Yorumlayabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hgb değeriniz düşükse kansızlığınız olabilir, idrar yolu enfeksiyonu ihtimali vardır, idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..