Hemotoloji wbc sonucunda 1,1 çıktı kadın doğum doktoruna göründüm

Hemotoloji wbc sonucunda 1,1 çıktı kadın doğum doktoruna göründüm 5 haftalık gebe olduğumu söylediler ve kalp atışı alınamadığından alınması gerektiğini söylediler bu durumda araştırmalarıma göre 8. haftaya kadar beklemem sıkıntı yaratırmı yoksa ben 5. haftalık gebelik değil mi acaba???yorumlarınızı rica ediyorum...

Tahlil.com Cevabı : wbc değeriniz çok düşük.Araştırılmalı,hematoloji servisince