Hepatit b hastasiyim. nisanlimla hep korunmali iliskiye girdik.Nişanlım Hepatit B aşısı yaptıracak

Merhaba benim sorularimi da cevaplarsaniz sevinirim.ben hepatit b hastasiyim. nisanlimla hep korunmali iliskiye girdik. nisanlim ilk asiyi gecen ayin 8i yapdirmis. 2ci asi icin buayin 17sinden erken gidemiyor.gec olursa 1problem cikarmi? yani bulasma ihtimali var mi?

Tahlil.com Cevabı : 10 günlük bir gecikme çok ciddi bir sorun yaratmaz, ama yine de aşıtı önerilen tarihlerde yaptırmasında yarar var.