Hepatit B taşıyıcısıyım. 3 ayda bir yaptırdığım tahlil sonuçları geç çıktığı için

Hepatit B taşıyıcısıyım.3 ayda bir yaptırdığım tahlil sonuçları geç çıktığı için doktoruma gösteremedim. Değerlerin çoğu normal değerler içerisinde. Ancak hemogram testindeki PCT 0.317 (Normal Değer H(0,108 - 0,282)) ve Biyokimya testindeki Kreatinin 0.63 (Normal değer L(0,7 - 1,2)) çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin tek başına bir anlamı yok.