Hepatit B test sonuçlarım: Anti HBs < 5 mUI/ml <8 NEGATİF 8<= TİTRE <=12 ŞÜPHELİ >12 POZİTİF Anti HCV 0.01 <1 NEGATİF >= 1 POZİTİF HBsAg (Kemoluminesans veya b

Hepatit B test sonuçlarım: Anti HBs < 5 mUI/ml <8 NEGATİF 8<= TİTRE <=12 ŞÜPHELİ >12 POZİTİF Anti HCV 0.01 <1 NEGATİF >= 1 POZİTİF HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0.00 <0,13 NEGATİF >=0,13 POZİTİF bu sonuçlar nasıl hocam, ordaki şüpheli ne oluyor. bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.