Hepatit b ye baglı olarak karacigerde iltihaplanma tesbit ettiler kan tahlil sonucumda mchc 32.3

Hepatit b ye baglı olarak karacigerde iltihaplanma tesbit ettiler kan tahlil sonucumda mchc 32.3 pct 0.14 cıktı yasım 41 tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler durumunuz hakkında bir bilgi vermiyor, bu değerlere bakarak olumlu veya olumsuz bir şey söyleyemeyiz.