Hepatit testi (Hepatit B, Hepatit C markerleri, HbsAg, Anti HCV, HIV testini içermelidir.),Tüberküloz testi raporu ( “Akciğer Tüberküloz, PA Akciğer Filmi ve Ra

Hepatit testi (Hepatit B, Hepatit C markerleri, HbsAg, Anti HCV, HIV testini içermelidir.),Tüberküloz testi raporu ( “Akciğer Tüberküloz, PA Akciğer Filmi ve Raporu” ) testlerini yaptırılması gerekiyor 4 gün önce ot kullanımı yapılması bu testlerde gözükür mü?Gözükmemesi için ne kdr süre gerekir

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerde belli olmaz.