Hepatitten korunmak için 09,05,2014'te aşı yaptırdım ağustosta evlendim kadın doğum doktoruna gittik ?

Hepatitten korunmak için 09,05,2014'te aşı yaptırdım ağustosta evlendim kadın doğum doktoruna gittik eşimin tahlilinde dikkatimi çeken bir durum hbsag 0,09 anti hbs+ 175 olması eşim korunma aşısı yaptırmadı neden değeri böyle çıkmış olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda eşiniz aşı olmadığına göre, önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmiş ve vücut da buna antikor oluşturmuş olabilir.Yani aşının yapacağını vücudu doğal olarak yapmış.