Her ay 2 gün önce gelen adetim bu 5 gün geçikti?

Her ay 2 gün önce gelen adetim bu 5 gün geçikti eşimin kondomu yırtıldı ama hemen ertesi gün hapı alıp aynı gün içtim 5 güne kadar sonrasında bile etkili olduğu belirtiyordu hapın ama adetim gelmedi evde eczaneden aldığım testi uyguladım hamilelik çıkmadı

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha beklemenizi, adet gecikmeniz devam ederse gebelik testini tekrarlamanızı öneririz.