Her ay düzenli olurdum. Bilgi verip beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.

Merhaba, 6. Eylülde regli olmam gerekiyordu. Bugün 21 eylül ve hala regli olmadim. Hastane ye gidip BETA HCG testi yaptirdim. sonuc <0.100 cikti ve hamile olmadigim söylendi. Peki ozaman neden regli olamiyorum? Her ay düzenli olurdum. Bilgi verip beni aydinlatirsaniz cok sevinirim. Tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adet geikmesinin birçok nedeni olabilir, stres, hormonal düzensizlikler, mevsim değişiklikleri vb..