Her ihtimal 1 gun sonra ertesi gun hapi kullandik hamile olma durumu var midir

Hocam lutfen yardim edin. iliskiye girmeden uzerine bosaldim,pecete ile sildi.daha sonra kalintilari su ile yikarken ayni anda kendi cinsel bolgesinide yikadi.Elinde Kalıntıdan kalma sperm varsa gebe birakir mi? her ihtimal 1 gun sonra ertesi gun hapi kullandik hamile olma durumu var midir bu durumd

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik durumu yok.

m*********** :

Hocam 1 hafta gecti. midesi bulaniyor ishal olmuş, hamile mi yoksa midesinimi bozdu. Ankaradayiz havalar bi anda soğudu. Gerçekten çok korkuyorum. Bu şekilde hamile kalinir mi yoksa midesinimi bozmuştur

Cevap:

Hamile olup olmadığını anlamanın tek yolu gebelik testi yapılmasıdır.İshalin ise bir çok nedeni vardır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.