Her ihtimale karşı ilişkiden bir gün önce ve ilişkiden 1-2 saat sonra hap içti. Sizce risk var mı?

Kız arkadaşım bakire, kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik pen*sin başı vajina da çok fazla durdu zevk suyu vajina deliğine gelmiş olabilir. Hiç bi şekilde girmedi. Yalnız kız arkadaşım her ihtimale karşı ilişkiden bi gün önce ve ilişkiden 1-2 saat sonra hap içti. Sizce risk var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde az da olsa hamilelik ihtimali bulunur. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-