Her iki göğsümde süt karkadanlarında genişleme ayrıca tüylenme sorunum var. Kan tahlilimde normalin dışında çıkan değerler aşağıdaki gibidir?

Her iki göğsümde süt kanallarında genişleme ayrıca tüylenme sorunum var. Kan tahlilimde normalin dışında çıkan değerler aşağıdaki gibidir. Endişelenmem gereken bir durum var mı? Yaş-18/Kadın Serbest T3: 3.92 pg/mL H(2,5-3,9) Progesteron: 3.49 ng/mL L(5,16-18,56) LY#: 3,69 10^3/uL H(0,6-3,4)?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizde ciddi bir sorun görünmüyor, ancak başka tetkiklerin de yapılması gereklidir..