Her sahada 2-3 ERİTROSİT, 5-6 CA-OXALAT kristalleri görüldü." çıktı. Sizce bunun açıklaması nedir? Açıklarsanız sevinirim.

Benim tahlillerimde "Her sahada 2-3 ERİTROSİT, 5-6 CA-OXALAT kristalleri görüldü." çıktı. Sizce bunun açıklaması nedir? Açıklarsanız sevinirim. İyi günler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonuçlarınızda anlamlı bir bulgu yok, bu sonuçlara bakarak bir sorun olduğunu söyleyemeyiz.