HGB 12,4 NEU% 44,5 LYM% 44,3 RBC 4,25 MONO% 8,4 EOS% 2,7, Beta-hCG < 1,20 NEGATİF bu ne anlama geliyor ?

Öncelikle böyle faydalı bir site oluşturduğunuz için teşekkürler adım engin eşimle dün kadın doğum 'a gittik şikayet kasılmalara ve şiddetli adet sancılarıydı. doktorumuz muayenede her şeyin normal olduğunu söyledi ve bide kan testi istedi yapılan sonuşlar aşağıdadır .şimdiden teşekkürler.... HGB 12,4 NEU% 44,5 LYM% 44,3 RBC 4,25 MONO% 8,4 EOS% 2,7 BASO% WBC 5,4 HCT 37,5 MCV 88,4 MCHC 33,0 MCH 29,1 RDW 13,0 PLT 184 PCT 0,196 MPV 10,6 PDW 16,2 LYM 2,4 NEU 2,4 MONO 0,5 EOS 0,1 BAS 0,0 buna ek olarak aynı listede şu sonuçta bulunmakta. biyokimya Beta-hCG < 1,20 NEGATİF bu ne anlama geliyor öğrenebilirmiyim...

Tahlil.com Cevabı : Eşinize Beta HCG testi yani gebelik testi yapılmış, sonuç negatif çıkmış.Kan sayım değerleri de normal, ancak bunlar ağrılarının nedenini pek açıklamıyor.Yapılacak bir ultrason nuayenesi ve bazı hormon tahlilleri daha detaylı bilgi verecektir.