HGB 18.1 HCT 52.2 WBC9 MCV 90.8 Tahlil sonuçlarım böyle iki aralıklarla üç defa 3 ünite kan verdim.ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Birçok ziyaretçimizin aksine sizde de kansızlığın tersi bir durum, kan fazlalığı var.Düzenli aralıklarla kan vermek uygun bir çözüm.Yüksek rakımlı yerlerde yaşayanlarda da benzer durumlar olabiliyor.Sigara kullanım alışkanlığınız da etkili olabilir.Bundan bahsetmemişsiniz.Dahiliye veya Hematoloji uzmanları bu konuda çok daha detaylı bilgi verecektir.