Hgb değerim 12.7(10 - 18) Demir (Serum) 21. Sorun var mı?

Merhaba, 21 yaşında bir bayanım Hgb değerim 12.7(10 - 18) DEMİR (SERUM) 21(60-180) FERRİTİN 10.1(11-306.8) Bu sonuçlara göre sanırım kansızlığım yok ama demir eksikliğim var. Son zamandır halsizim iç huzuzur bozuk bir kac aydır. Dilimde ayrıca sızlama var, baş dönmesi, nefes darlığı ve birçok şeyda

Tahlil.com Cevabı : Kan seviyeniz normal, depo demirinin düşük olması klinik bulgularınızı açıklamaz, muayene olmanızı öneririz..