HGB kan değerim 11.1

 HGB kan değerim 11.1 20 yaşındayım normal değere ulaşmak için ne yapmam gerekir tahlil sonucu doktorum kansızlık olduğunu söyledi herhangi bir ilaç önermedi gün içinde baş dönmelerim oluyor kan değerimin düşük olduğundan dolayımı?

Tahlil.com Cevabı : Tam kan sayımınızın tüm parametrelerini değerlendirmeliyiz.Sadece HGB değeri fikir vermez