Hic iliskiye girmedim, erkek arkadasim dogrudan hic vajinamin icine veya disina bosalmadi

 Hic iliskiye girmedim, erkek arkadasim dogrudan hic vajinamin icine veya disina bosalmadi elimde kalan bulasmis olabilir mi acaba diye korkuyorum. Gscen ay reglim son iki gun az geldi biraz, iki gundur kabizim ve biraz karnm agriyor, dun regl olmaya basladm. Iki sefer ustune goruyor olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :  Hiç ilişkiye girmeden nasıl hamile kalabileceğinizi düşünüyorsunuz?Üstüne görme bir vajinal kanamadır.Yerleşme kanaması olarak da bilinir.Gebe olan kadınlarda görülür.Sıklıkla adet kanaması ile  de karıştırıldığından sıklıkla merak edilmektedir.Adet kanamasını hamile olmayan kadınlar görürken üstüne görme olarak da bilinen yerleşme kanamasını gebe olan kadınlar görür.Aşağıdaki yazımızda üstüne görme ile adet kanaması arasındaki farkları öğrenebilirsiniz.Ayrıca üstüne görmenin ne olduğu ve nasıl bir kanama olduğuna dair de detaylı bilgi alabilirsiniz.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir