Hipertroidim ver ve lökasit oranım düşük olduğu için bunun tedavisi yapılamıyor

demir serumundan 10 tane yedim, ayrıca B12 vitamin eksikliği nedeniyle dodex iğne oluyorum, aradan 10 gün geçtikten sonra yeni tahlil yaptırdım, bu arada hipertroidim ver ve lökasit oranım düşük olduğu için bunun tedavisi yapılamıyor, tahlil sonuçlarımı yazıyorum T4 2,43,T3 7,86, TSH 0,005, WBC3,34

Tahlil.com Cevabı : Dodex tedavisi sonucu lökosit değeriniz yükselecektir..Ancak hem demir, hem de B12 eksikliği olanlarda mutlaka midenin endoskopik olarak incelenmesinşi öneririz..