HIV 1/2 0.19 Index 0 0.9 Test Adı Test Sonucu En Düşük Normal Değer En Yüksek Normal Değer

HIV 1/2    0.19 Index    0    0.9 Test Adı    Test Sonucu    En Düşük Normal Değer    En Yüksek Normal Değer merhaba dokrorum normal dedi ama ben rahat olamıyorum yorumlarmısınız lütfen

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.