Hiv Bunlara Neden Olur mu?

Merhaba benim korunmasız sekilde an*l ve vajinal iliskim oldu bu iliskiden sonra 89 günde hiv testim negatif geldi ben size yinede partnerimin ve benim hiv testi sonuclarını dosyalar bölümüne atıcam merak etim konuları sırasıyla yazıyorum1. Partnerim epilepsi hastası ve beyninde kücük lekeler cıkmıs bu leker zararsızmıs galiba hiv böyle lekere neden olurmu? YADA SİZ BÖYLE VAKALAR İLE karsılastınızmı hic?❓️2. Benimde dıskımda bazen mukus gibi seyler görüyorum hiv neden olırmu ?3. Birde bende sac dökülmesi var hocam hiv sac dökülmesi gibi belirtileri olurmu? Dosyalar bölümüne atım sonucu 284 olan test bana ait ve korunmasız an*l vs iliskiden sonra 89. Günde yapıldıPartnesiminde 0,13 yazan test partneriminSonuc olarak benim testim ve partnerimin testi nasıl? Benim sonucu 284 olan test 88. günde valan yapıldı süresi yeterlimi ve negatifligi kesinmi?Bida 6.ayda test yaptırayımı?Ve sırayla yazdım seyler hivle dogrudan baglantılımı sizin yazdım sekilde valkalarınız varmı? Yada yazdım sekilde vakalarla karsılastınızmı?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sorularınızı sırayla cevaplıyorum.

1. Partnerim epilepsi hastası ve beyninde kücük lekeler cıkmıs bu leker zararsızmıs galiba hiv böyle lekere neden olurmu? YADA SİZ BÖYLE VAKALAR İLE karsılastınızmı hic?❓️

Hayır HIV butür bir lekelenme yapmaz beyinde. Bu konuda bir hasta ile karşılaşmadım.

2. Benimde dıskımda bazen mukus gibi seyler görüyorum hiv neden olırmu ?

HIV enfeksiyonu dışkıda mukusa sebep olmaz. Buna yemiş olduğunuz bazı gıdalar besin zehirlenmesine sebep olursa yol açabilir

3. Birde bende sac dökülmesi var hocam hiv sac dökülmesi gibi belirtileri olurmu?

Saç dökülmesi erkeklerde genellikle genetik etkenlere bağlıdır. Saç dökülmesi HIV enfeksiyonu ise direkt ilişkili değildir.

Dosyalar bölümüne atım sonucu 284 olan test bana ait ve korunmasız an*l vs iliskiden sonra 89. Günde yapıldı.
 0,13 yazan test partnerimin. Sonuç olarak benim testim ve partnerimin testi nasıl?

Her 2 test de net olarak negatif yani normal.

Benim sonucu 284 olan test 88. günde falan yapıldı süresi yeterlimi ve negatifligi kesinmi?

Süresi kesinlikle yeterli ve sonuç kesin negatif.

Bir daha 6.ayda test yaptırayım mı?

Bir daha 6. ayda test yaptırmanıza gerek bulunmuyor. 89.gün de test yaptırmışsınız. Bu uygun bir zaman ve negatif çıkmış sonuç.

Ve sırayla yazdım seyler hivle dogrudan baglantılımı sizin yazdım sekilde valkalarınız varmı? Yada yazdım sekilde vakalarla karsılastınız mı?

Hayır bu durumlar HIV enfeksiyonu ile doğrudan ilişkili değili Bu şekilde vakalar ile karşılaşmadım.

Ve sırayla yazdım seyler hivle dogrudan baglantılımı sizin yazdım sekilde valkalarınız varmı? Yada yazdım sekilde vakalarla karsılastınızmı?