HIV ilk tahlilimde çok dusuk oranda + çıktı ikincide 2.27 oranında çıktı bunun üzerine daha kapsamlı bi labaratura yolladılar

HIV ilk tahlilimde çok dusuk oranda + çıktı ikincide 2.27 oranında çıktı bunun üzerine daha kapsamlı bi labaratura yolladılar fakat sonucun gelmesi uzun sürecek bu konuda da kimse bi yorum yapamıyor sizce ne tarz bi sonuç çıkar yardımcı olursanız se

Tahlil.com Cevabı : Buradan gelecek sonucu kestirmek falcılık olur.Bilimsel bir görüş veremeyiz.Sonuç çıkınca sorun bize doktorlarımız cevaplasın.