HIV p24 Antijen + Anti-HIV (1+2) Antikoru NEGATİF:0.216 BİRİM:COI testlerde bir sorun var mı bu konuyu kapatabilir miyim? teşekkürler.

Hocam merhaba bundan 1 sene belki daha fazla süre önce şüpheli bir ilişki yaşadım bugün tahlillerimi yaptırdım sonuçlarım: HIV p24 Antijen + Anti-HIV (1+2) Antikoru NEGATİF:0.216 BİRİM:COI testlerde bir sorun var mı bu konuyu kapatabilir miyim? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..