HIV testim negatif mi pozitif mi?

Anti hıv Sonuç 0,450Sonuç Birimi S/COReferans Değeri < 1 < 0.90 Negatif >= 0.90 - < 1.0 Borderline >= 1.0 PozitifHocam sizce negatif mi?

Tahlil.com Cevabı :

HIV testlerini değerlendirirken önemli olan değerlerin normal aralıklar içinde olması.Normal aralıklar içinde olan HIV  değerleri negatif kabul edilir.Bu nedenlerle değerlerde artış veya azalmanın normal değerler içinde olması kaydıyla klinik bir anlamı yoktur.

Sonuç olarak değerlerin HIV testinizin negatif olduğunu söyleyebiliriz.